Toto školení společně s Úvodem do PHP pořádám ve spolupráci s Akademií Root.cz. Naučíte se na něm využívat objektově orientované programování (OOP) a několik šikovných rozšíření pro snadnější vývoj větších aplikací v PHP. (sign-up, in-house training)

Training reviews

Antonín Lepša

Při přihlašování na školení Třídy a objekty v PHP jsem měl trochu obavy, jestli probírané oblasti nebudou druhý den po absolvování školení Úvod do PHP nad moje chápání, ale opak byl pravdou. Školení které je zaměřené zejména na objektově orientované programování pro mne bylo velkým přínosem. Když jsem se pokoušel proniknout do problematiky objektů samostudiem, nikdy jsem pořádně nikam nepostoupil a když už jsem zjistil, že něco funguje, nevěděl jsem proč. Toto školení mi pomohlo v ujasnění pojmů tříd, objektů, metod, vlastností a zejména jejich chování, vznik, trvání, dědičnosti, rozhraní, bonusem bylo představení šikovných extenzí a funkcí PHP, porovnání různých verzí PHP a rovněž zmínka o bezpečnosti a jak předcházet bezpečnostním problémům. Jako správce několika serverů jsem měl možnost vidět PHP kód poměrně velkého množství vývojářů a řadu z nich bych na Michalova školení povinně vyslal. Rozhodně toto školení doporučuji všem, kteří to s vývojem v PHP myslí vážně, protože umožňuje vytvořit pevné základy znalostí, na kterých je možné dále stavět.

David Kudláček, Masarykova univerzita, Institut biostatistiky a analýz

Na školení mě velmi potěšil důraz na objektově orientované programování, zejména pak jeho konkrétní odlišnosti typické pro PHP. Taktéž jsem ocenil nahlédnutí do několika návrhových vzorů a shrnutí vývoje PHP a nejzajímavějších změn v průběhu minulosti i s výhledem do budoucnosti. Vše doplněné konkrétními srozumitelnými příklady, které jsem si ze školení odnesl a nadále z nich budu čerpat. Všem doporučuji.

Milan Otmar

Děkuji za perfektní školení, které začínalo v rozumnou hodinu pro nás dojíždějící. Bylo perfektně připravené a hlavně předvedené na konkrétních příkladech, které nám byly i zaslány. Pro mne mělo velký význam, uvedlo mě do světa OOP PHP a posunulo zase o kus dál. Lektor, Michal Špaček, který je jednoznačně velkým odborníkem v této oblasti, se nám věnoval i po skončení školení a zodpověděl všechny naše zvědavé dotazy. Školení se mi líbilo a byl jsem maximálně spokojen. Jenom snad bych měl jeden návrh ke zvážení, zda nerozdělit jednodenní školení na 2 dny, jeden den třeba Objektový model, Výjimky a Databáze a druhý den zbytek a třeba ještě doplnit komplexním příkladem.

Radek Strnad, ERUDIO s.r.o

Děkuji za zaslání materiálů ze školení. Všichni si ho ve firmě moc chválíme, bylo to vážně skvělé. Líbilo se mi, že se žádného problému nezanechalo a vše se dotáhlo do konce. Čas na školení mi neuvěřitelnou rychlostí utekl, dozvěděl jsem se spoustu informací, i o kterých jsem neměl ani tušení. Takže ohromné díky a snad se sejdeme na nějakém dalším školení.

Jiří Alexander Bednář

Na tomto kurzu jsem ocenil praktickou ukázku objektového programování, kvůli kterému jsem na kurz šel a dozvěděl jsem se opravdu mnoho věcí, které mně jistě posunou o velký kus dopředu. Osobně bych ocenil oddělený kurz zaměřený přímo na objektové programování.

Michal Klabník

Na školení se mi líbilo, že začínalo v lidskou dobu. Desátá je naprosto ideální. :) Ač jsem už něco málo o PHP5 věděl (ale moc ho nepoužíval, spíše jsem se držel u PHP4), díky tomuto školení jsem si ujasnil “jak to vlastně funguje.” A troufám si tvrdit, že mě to posunulo tím správným směrem. Chápu, že to může být i rušící, ale líbilo se mi, že školení fungovalo formou debaty.

Mínuska bych viděl asi dvě. První za připravenost materiálů – přišlo mi, že byly nachystány nějaký ten pátek nazpět, ale už neaktualizovány. A druhé mínusko, že to uteklo strašně rychle. :)


(Materiály jsem doplnil a aktualizoval tak, aby obsahovaly novinky PHP 5.4 jako např. traits, informace o zrychlení a vestavěném webserveru pro testování, přidal jsem i některé novinky z připravované verze PHP 5.5, namátkou Zend Opcache, nové a jednodušší funkce pro hashování a ověřování hesel a ukončení podpory Windows XP.)

Tomáš Vojta

Školení se mi líbilo, znatelně mi rozšířilo obzory možností v oblasti programování v PHP5, představilo novinky a směr vývoje tohoto programovacího jazyka, velmi zajímavý byl blok o zabezpečování hesel. Několikrát jsem si při školení v duchu řekl kouzelnou frázi: Jooo, tak takle se to dá taky dělat jednodušeji a kvalitněji.

Jaroslav Klimčík

Školení naplno splnilo mé očekávání. Nasbíral jsem nové vědomosti ohledně PHP5, získal zkušenosti a dozvěděl se mnoho dalších zajímavých informací. Školitel Michal Špaček se tématu věnoval velmi podrobně a v případě otázek rád odpověděl a vysvětlil znovu, či ještě podrobněji. Se školením jsem tedy nadmíru spokojen a jsem rád, že jsem se ho zúčastnil.

Tomáš Petránek

Zúčastnil jsem se dvou školení – Třídy a objekty v PHP a Bezpečnost PHP aplikací. S jejich kvalitou jsem byl velmi spokojen. Školení byla velmi dobře připravená a z výkladu bylo po celou dobu cítit, že lektor Michal Špaček je v dané problematice opravdu odborníkem a chce posluchačům předat maximum informací a je připraven (a ochoten) odpovědět na každou otázku. Ucelený a prakticky orientovaný výklad mi pomohl utřídit mé dosavadní znalosti a i když jsem v dané problematice nebyl úplným začátečníkem, tak jsem se dověděl spoustu nových informací a získal celou řadu praktických rad pro mou další práci. Zejména v bezpečnosti jsem si ujasnil, co dělám dobře a kde je naopak prostor pro zlepšení.

Velmi pozitivně hodnotím také to, že všechna probíraná témata byla prakticky demonstrována na jednoduchých příkladech a všechny probírané materiály a příklady mi byly po skončení zaslány v elektronické podobě a můžu se k ním kdykoliv vrátit.

Obě školení předčila má očekávání a určitě se rád v budoucnu zúčastním i některého z dalších školení. Účast můžu všem jen doporučit.

Petr Chlebek

V uplynulých několika dnech jsem byl jako účastník na dvou školeních, která zpětně hodnotím jako vynikající. Lektorem obou kurzů byl Michal Špaček a pro mne jednoznačně odborník, který ví, co říká. Třídy a objekty v PHP konečně dalo správný směr mému koketování s OOP. Jakkoli jsem již několikrát třídy v PHP použil, stále mi chyběl systematický vhled do nich. Jejich logičnost je najednou jasná a vlastně docela jednoduchá. (more…)

Jiří Královec, W.A.T.C.H. CZ

Mé pocity ze školení Úvod do PHP a Třídy a objekty v PHP jsou kladné. Oceňuji kvalifikovanost a názornost výkladu, kde jsem i já, jako úplný začátečník v PHP, získal povědomost o širokých možnostech jazyka PHP, včetně jeho zvláštností. Samozřejmě, že za 2 dny ze mě není programátor PHP, ale kurz mě nasměroval a dále už bude záležet na mě, jak využiji těchto vědomostí k jejich plynulému rozšiřování. Věřím, že za čas, se stanu opravdu programátorem v PHP :-)

Vladimír Ptáček

Se školení jsem byl velmi spokojen. Odborně bylo na velmi vysoké úrovni. Jako učitel bych snad měl jen jednu miniaturní poznámku, že by možná bylo dobré dát nějaká společná cvičení hned po vysvětlení základů na začátku školení. Jinak nejlepší školení co jsem v poslední době absolvoval. Děkuji.

Přidejte se k těmto účastníkům a přihlaste se na školení Classes and objects in PHP!
I can also prepare an in-house training, in your company.

Česky